تبلیغات
 باور کنید گذاشتن این عکسها خیلی وقت گیره من اگه بدونم که این عکسها بدرتون می خوره با کمال میل براتون می ذارم فقط باید بهم بگید که مفید هست یا نه؟ دوس دارم کمکی کرده باشم و از این طریق دوستانی پیدا کنم و گرنه کلی وقتم هدر می ره

امیدوارم از عکسها خوشتون بیاد.........

خلاصه بندی مطالب...........
دوستان عزیز برای داشتن یک آرایش خوب و چهره ای زیبا باید یک سری چیزها رو در مورد پوستتون بدونید؟
1- نوع پوستتون چیه؟ چرب یا خشک یا مختلط

2- رنگ پوستتون چیه؟ سبزه، گندمی، سفید........ برای فهمیدن بهتر یکسری مطالب در تایپیک هست که کمکتون می کنه بفهمید رنگ پوستتون چیه تا بدونید که کرم پودر چه رنگی بخرید بهتره.....

3- شکل صورتتون ؟ گرده، کشیده، قلبی شکل ........در مورد شکل صورت که این قسمت برای یادگیری تیرگی ها و روشنی های صورت که بخش مهمی در گریم و خود آرایی دارند کاملاً توضیح داده شده است.

4- چشمها آیا چشمها تون کشیده است ؟ مژه ها پر یا کم پشت دارید؟ پلکتون افتادگی داره یا نه؟
5 لب هاتون باریک ؟ پهنه؟

در مورد هر قسمت که متوجه موضوع نشدید می تونید مشخصاتی از صورتتون رو به من بدید تا بتونم کمکتون کنم که چه جوری بهتر آرایش کنید...

به امید اینکه همیشه زیبا و تک باشید.............

---------------------------------------------------------------------------------
================================================
اموزش آرایش چشم

خط چشم ساده و شیک یه خطیه که نه خیلی نازکه نه خیلی کلفت. گوشه خارجی اش کمی ضخیم تر از گوشه داخلیه و خیلی بیشتر از گوشه خارجی چشم ادامه پیدا نمی کنه و در نهایت کمی گربه ای می کنه چشمها رو.

آپلود عکس

حالا اگر چشمهاتون ریزه، کمی این خط رو ضخیم تر بکشید و کوتاه تر و فقط بالای چشم رو بکشید. مژه های پایین رو ریمل اساسی بزنید و توی پلک پایین رو سفید کنید.
اگر چشمهاتون درشته، خط رو باریک تر و بلند تر بکشید و پایین چشم رو هم خط بکشید. اگر چشمهاتون خیلی درشته، خط پایین رو داخل چشم بکشید.

آپلود عکس

اگر گوشه خارجی چشمهاتون متمایل به پایینه، خط چشمتون رو گربه ای تر بکشید یعنی ضخامت بخش خارجی اش از بخش داخلی اش خیلی بیشتر باشه. یا اینکه به خط چشمتون دم رو به بالا بدین.

آپلود عکس

اگر چشمهاتون خیلی به هم نزدیکه، خط رو به گوشه داخلی نرسونید و از بالا یک چهارم طول پلک رو خالی و از پایین نصف طول پلک رو خالی بگذارید.

آپلود عکس

اگر چشمهاتون خیلی از هم دوره، خط رو قشنگ بیارید تا گوشه داخلی و خط بالا و پایین رو کمی امتداد بدین و بعد به هم بچسبونین.

آپلود عکسآپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس


آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
آموزش آرایش لب ....در جلسه دوم